Langas.net Logo

Atsiliepimai

[ Airija -> Atsiliepimai ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija
Šiame skyrelyje bus vykdomos įvairios apklausos. Taip pat būtų malonu, jei parašytumėte savo atsiliepimų.
Be to savo komentarus galite palikti prie kiekvieno šio svetinės puslapio, tiesiog tam galite spausti kiekvieno puslapio viršuje esančią nuorodą [Komentuoti]. Komentaras bus paliktas tam konkrečiam puslapiui ir bus matomas visiems lankytojams (nebent aš tą komentarą ištrinčiau). Taip pat pranešimai apie naujus komentarus yra talpinami čia: http://groups-beta.google.com/group/airija

Informacija apie anketą

Užpildydami šią anketą jūs sutinkate, kad ši informacija nėra konfidenciali, ir kad aš, galėsiu visus jūsų pateiktus duomenis paskelbti šioje svetainėje arba klube "Lietuviai Airijoje".
Taip pat aš neskelbsiu skelbimų, kurie nesusiję su Airija.

Anketa

El. pašto adresas ir/arba telefonas:


Jūsų vardas:


Tipas:


Tekstas:


Keletas citatų

Valentinas iš Olandijos:
"noriu pagirti tavo priziurima puslapi! per sia savaite maciau ivairiu puslapiu apie airija, bet savo paprasta sandara ir informatyvumu pasizymi ne kiekvienas. taigi didelis dekui uz gerai padaryta darba!!!"
Lina iš Lietuvos:
"Noriu padekoti uzh ishsamia informacija, bei jusu kelioniu aprashymus. Istorijos labai shmaikshchios ir juokingos:))"
Laura iš Lietuvos
"noreciau padekoti uz puiku puslapi. Nors siuo metu esu Lietuvoje, taciau draugas dirba Airijoje, tad, kaip zinia, ta informacija apie Airija mums labai naudinga."

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.