Langas.net Logo

Susitikimas su Bulgarais 2004 spalio 08

[ Airija -> Mokyklos -> Mokykla "Keturi vėjai" Dubline -> Mokyklos archyvas -> Susitikimas su Bulgarais 2004 spalio 08 ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Susitikimas su Bulgarais

2004 spalio 08 buvome susitike su bulgarais - bulgariskos mokyklos atstovais.
Pasikalbeje suzinojome, kad finansavimo jie sau nesuorganizavo ir ima is tevu. Ju mokykloje mokosi 25 vaikai. Patalpas jie nuomojasi viename is community social centru, moka 15 euru per valanda. Ju mokykla veikia nuo 2003 rudens. Draudimas 25 vaikams kainuoja 218 artai 280 euru, na nebrangiai - apie 10 euru uz vaika metams.
Bulgarai visas savo formas ruosia angliskai ir bulgariskai. Jie idave mums kruvas pavyzdziu ir videokasete su mokyklos pristatymu.
Pasirodo, jog Airijoje savo mokykla turi ir graikai. Reikes pabandyti su jais susitikti.
Su bulgarais sutareme, jog butu idomu kada nors suorganizuoti tarpmokyklini rengini, saliu pristatyma.
Pakvieteme bulgarus apsilankyti musu mokykloje lapkricio menesi.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.