Langas.net Logo

2004 gruodžio mėnesio laiškas tėvams

[ Airija -> Mokyklos -> Mokykla "Keturi vėjai" Dubline -> Mokyklos archyvas -> 2004 gruodžio mėnesio laiškas tėvams ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Laiškas tėvams (2004 gruodis)

Gerbiamieji tėveliai,
Nuo šių metų lapkričio 24 dienos mūsų šeštadieninė mokyklėlė ''Keturi Vėjai'' yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu vieneriems metams.
Draudimo kompanija: Power Lynch and Associates Ltd.
Tėvų ir mokytojų susirinkimuose buvo minėta, kad draudimo išlaidas padengs besimokančiųjų tėveliai ar globėjai. Vieno mokyklėlėje besimokančio vaiko draudimo kaina – 5 eurai.
Primename Jums, kad baigėsi pirmasis mokslo metų ketvirtis. Suprasdami, kad gruodžio mėnesį su mokiniais susitiksime tik du kartus, prašytume atnešti 15 eurų už keturis ateinančius mėnesius: gruodį, sausį, vasarį ir kovą.
Gruodžio 18, 25 ir sausio 1-ąją dieną pamokų nebus.
Gruodžio 11 dieną vietoj įprastinių užsiėmimų įvyks mūsų mokyklos kalėdinė popietė.
Adresas: Boylan Community Centre,
Sussex street,
Dun Laoghaire
Co. Dublin
Renkamės 11 valandą. Šventės pradžia – 12 valandą. Labai prašytume nevėluoti.
2005-ųjų metų vasario mėnesį planuojame po mokyklos sparnu priglausti fotografijos būrelį. Būrelio nariai – vyresnieji mokyklos mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai – galėtų rinktis kas antrą/trečią šeštadienį, pirmą valandą. Susidomėję turėtų skambinti Aistei Kuliavaitei telefonu +353 (86) 8485130 arba rašyti elektroninio pašto adresu: aistuziukas et centras.lt

Iki greito pasimatymo!
Pagarbiai
''Keturių Vėjų'' mokytojai

(Papildymas) Instukcijos, kaip nukakti iki Boylan Community Centre

Schema
Iki Dun Laoghaire iš miesto centro važiuoja traukinukas Dart ir autobusai Nr. 7 bei Nr. 46A. Autobusai važiuoja apie valandą nuo O'Connell gatvės pradžios (netoli nuo Flamingo) ir nuo Trinity koledžo.
Boylan Community Centre yra įsikūręs per 3 minutes kelio nuo Dun Laoghaire Dart traukinių stoties.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.