Langas.net Logo

Alytaus darbo birža, darbas Airijoje

[ Airija -> Pasakojimai -> Straipsniai ir santraukos -> Alytaus darbo birža, darbas Airijoje ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija
Vasario 17 d. Lietuvos darbo biržos direktorius Vidas Šlekaitis Širvintų darbo biržoje dalyvaus Lietuvos darbo biržos vadovo dienos renginiuose. Jų metu V. Šlekaitis priims gyventojus bei darbdavius, bus teikiamos konsultacijos gyventojams įsidarbinimo užsienyje klausimais bei apie EURES biurų galimybes padėti norintiems dirbti Europos Sąjungos valstybėse.
Vasario 17 d., 10 val., Alytaus darbo biržos EURES biure vyks ieškančiųjų darbo konsultavimas tema "Legalus darbas ir įsidarbinimo galimybės Airijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Švedijoje", kurio tikslas - supažindinti asmenis, norinčius išvykti į Airiją, Jungtinė Karalystę ar Švediją, apie įsidarbinimo galimybes, kelius legaliai įsidarbinti, socialines garantijas ir mokesčius.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.