Langas.net Logo

Sekmadieninės mokyklėlės mokytojų susitikimas 2004 liepos 01

[ Airija -> Mokyklos -> Mokykla "Keturi vėjai" Dubline -> Mokyklos archyvas -> Sekmadieninės mokyklėlės mokytojų susitikimas 2004 liepos 01 ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Įvadas

2004 liepos 01 dieną įvyko sekmadieninės mokyklėlės mokytojų susitikimas. Gaila, kad galėjo dalyvauti ne visi norintys mokyti mokytojai.

Dalyviai

Ambasados atstovė:
* Izolda
Airijos lietuvių klubo atsotvai:
* Linas bro1
* Sigitas
Mokytojai:
* Daiva (Etnografija ir šokiai)
* Daiva (Darbeliai)
* Elena (Darbeliai)
* Ramunė (Darbeliai, dailė, dizainas)
* Nikodemas (Istorija ir politologija)
* Danguolė (Istorija ir anglų kalba)
Kiti:
* Įvairūs kompanijos palaikytojai

Informacija

Ambasada pažadėjo, kad sekmadieninei mokyklėlei leis naudotis savo patalpomis ir padės sukontaktuoti su Tautinių mažumų ir iševijos departamentu dėl paramos vadovėliais ir kitokiom mokymo priemonėm.
Liepos 13 dieną Vokietijoje Vasario 16-osios gimnazijoje vyks sekmadieninių mokyklėlių lietuvių kalbos mokytojų kursai. Kadangi mes šiuo metu turime dvi potencialias lietuvių kalbos mokytojas, tai ko gero bent vieną iš jų pasiųsime į tuos kursus.
Mokyklėlės atidarymo data dar nebuvo suderinta, tačiau per artimiausią savaitę su trupučiu bandysiu kalbėtis su mokytojais, ko jiems reikia, kad galėtų pradėti mokyti.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.