Langas.net Logo

Dubline būsiu kelias dienas, ką patartumėt nuveikti?

[ Airija -> Rekomendacijos -> Dubline būsiu kelias dienas, ką patartumėt nuveikti? ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija
1. Book of Kells ir biblioteka (iskure Trinity College Universiteto teritorijoje)
2. Patriko katedra (ten kur J. Swift'as ("Guliverio kelioniu" autorius) buvo dekanu)
3. Nacionalinis istorijos muziejus, gamtos muziejus, nacionaline galerija (visi jie yra prie Merrion Square)
Taip pat už Dublino yra labai graži gamta. Dėl to rekomenduočiau aplankyti Howth Summit. Į ten nukakti visai nesnunku - sėdi Dublino centre į autobusą Nr. 31B ir važiuoji iki Howth Summit (is esmes kaip ir paskutine marsruto stotele). Kelione turetu uztrukti apie 45 minutes. Ten yra labai grazios ir lengvai prieinamos apylinkes - kalnai ir jura. Taip pat Howth Summit yra ir visai gražus pub'as. Šiaip sakoma kad jis yra pačiame kalno viršuje, tačiau tai nėra taip kaip galite įsisvaizduoti - į to kalno viršų veda normalus asfaltuotas kelias, ten yra gyvenamųjų namų, parduotuvė ir pub'as... Bet vistiek gražu.
Taip pat kita mano rekomenduojama vieta yra Bray - tai Dublino pietuose esantis priemiestis. Į ten geriausia važiuoti traukinuku Dart . Nuvažiavę galėsite pasivaikščioti po pajūrį arba užkopti į kalną, jeigu tik netingėsit... Kita vertus, jeigu tingėsit, tai ko gero į ten važiuoti nerekomenduoju, mat gražiausi vaizdai ten atsiveria tik užlipuse bent trečdalį kelio į kalną.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.