Langas.net Logo

Arūnas Gelžinis

[ Airija -> Žmonės, organizacijos -> Archyvas -> Arūnas Gelžinis ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Gardos prasymas del itartinos lietuviu Aruno Gelzinio mirties

Arūnas Gelžinis / Arunas Gelzinis
Nuo Gardos (policijos)
Prasymas suteikti informacija apie itartina lietuvio Aruno Gelzinio mirti
Lietuvis, Arunas Gelzinis gim 5/2/1962, is Klaipedos, Lietuva, atvyko i Airija 20 geguzes 2004 m. Jis nuvyko i Dungannon'a, Siaures Airijoj
ir ten trumpai gyveno. Pirmadieni birzelio 21-osios ryta 8:27 jis isvyko i Dublina traukiniu "Portadown'as - Dublinas".
Birzelio 21-aja mazdaug 10 val ryte atvyko i Connolly traukiniu stoti Dubline. Is ten jis nuvyko i centrini pasta O'Connell gatveje. Ten paskutini karta Arunas ir buvo pastebetas.
Liepos 13-aja, antradieni, apie 8 val ryte jo kunas buvo surastas "Three Trout Stream, Glen of Downs" Wicklow grafysteje, 800 metru i pietus nuo masinu stovejimo aiksteles.
Mirties priezastis kol kas nenustatyta iki galo.
Visi, kurie buvote susitike su Arunu tarp birzelio 21-osios (kai jis atvyko i Airija) ir liepos pradzios, prasome susisiekti su mumis.
Mes prasome lietuviu bendruomenes narius gyvenancius Airijoje, kurie mate ar bendravo su Arunu, ar zino bent ka apie jo judejima nuo
atvykimo i Dublina datos, birzelio 21-osios, susisiekti su mumis. Mes zinome, kad Arunas planavo sugrizti pas savo seima.
Visi skambuciai bus konfidencialus ir anonimiskumas garantuotas.
Bray policijos nuovada, tel. 01-6665300
Policijos anonimine linija 1800-666111

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.