Langas.net Logo

Apie darbus

[ Airija -> Darbas -> Apie darbus ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Kokio atlyginimo galiu tikėtis?

1. Jei atvažiuojate dirbti nekvalifikuoto darbo (pvz į McDonalds, žemės ūkį, šampinjonų rinkti), jūsų atlyginimas turėtų būti apie 7 eurai per valandą. Atlikus nesudėtingus paskaičiavimus galime matyti, jog dirbdami 8 valandas per dieną ir 5 dienas per savaitę jūs uždirbsite apie 15000 eurų per metus. Taip pat turėkite omenyje, jog gali būti tokia situacija, jog darbdavys negalės duoti darbo kai kuriomis dienomis, reikia manyti, jog atlyginimo už tokias prastovas ko gero negausite.
2. Jei atvažiuojate dirbti tikrai kvalifikuoto darbo (pvz informacinių technologijų srityje), galite tikėtis didesnio atlyginimo - maždaug nuo 20 000 iki 30 000 eurų per metus. Na, o jeigu Jums pasisekė ir jūs gavote pasiūlymą didesniam nei 30 000 eurų kontraktui, nedvejokite, tai pasitaiko ne taip jau dažnai (šiuo metu daugiausiai uždirbantis mano pažįstamas lietuvis programuotojas gauna 50 000 eurų per metus). Taip pat, jei darbdavys jums siūlo apmokėti visas arba dalį būsto išlaidų, tai skaičiuokite tai, kaip nemažą priedą prie atlyginimo.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.