Langas.net Logo

Darbo paieška

[ Airija -> Darbas -> Darbo paieška ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Kurios Lietuvos firmos gali įdarbinti Airijoje legaliai?

Įmonės norinčios įdarbinti lietuvius užsienyje turi gauti licencijas leidžiančias užsiimti tokia veikla. Be to legaliai Airijoje gali įdarbinti ir Respublikinė darbo birža.
Kadangi legaliai galinčių įdarbinti įmonių sąrašą prižiūri socialinės apsaugos ir darbo ministerija, tai žemiau pateikiu nuoroda į įmonių, turinčių socialinės apsaugos ir darbo ministerijos išduotas licencijas užsiimti įdarbinimo užsienyje tarpininkavimo veikla.

Kur rasti Airijos įdarbinimo agentūrų?

- FAS - Training and Employment Authority
- Recruit Ireland
- Irish Jobs all the top jobs in Ireland on one monster site
- Monster Jobs Ireland, The world leader in recruitment and career management
- StepStone - Europe's leading online recruitment centre.
- Welcome to the Jobs Ireland website
- Grafton group
- Online International Recruitment

Mano profesija X, ar mano profesija paklausi? Ką man daryti?

Nežinau, tikrai neišmanau apie darbo rinkos paklausą.
Jeigu norite susirasti darbo pereikite per airiškų interneto puslapių katalogus ir pabandykite nusiųsti savo CV toms firmoms, kurios užsiima ta veikla, kur jūs galėtumėte dirbti. Prie savo CV prisekite dar ir nuotrauką, kad aiškiai matytųsi, jog esate baltasis/baltoji, o ne juodukas.

Nuo ko pradėti, jei noriu įsidarbinti Airijoje?

Keletas mano patarimų:
1. Nevažiuokite nemokėdami anglų kalbos. Pabandykite įsivaizduoti, kaip jūs ieškote darbo Lietuvoje nemokėdami nė žodžio lietuviškai ar rusiškai.
2. Jei ruošiatės atvažiuoti dirbti nekvalifikuoto darbo, kreipkitės į Lietuvoje veikiančias įdarbinimo agentūras
3. Jei ruošiatės atvažiuoti dirbti kvalifikuoto darbo kreipkitės ir į Lietuvoje veikiančias agentūras ir į Airijoje veikiančias įdarbinimo agentūras.
4. Pabandykite jose paieškoti darbo atitinkančio jūsų kvalifikaciją.
5. Pateikit agentūroms savo CV. Jei nežinote/abejojate dėl savo CV, pasitarkite su tos srities specialistais, tegul jums paruošia CV jie. Nepagailėkite tam keliasdešimties litų, mat geras CV pravers bet kokiu atveju.

Ar lengva bus susirasti darbą, jei atvažiuosiu į Airiją?

Nedarbo lygis Airijoje šiuo metu yra mažesnis nei kitose ES šalyse, tačiau susirasti darbą visvien nėra lengva.

Man 18 metų, noriu išvažiuoti dirbti į Airiją, gal žinai, kur kreiptis?

Tiesa sakant mano patarimas butu tau toliau mokytis. Nes bendroj sumoj sudejus, igyti issimokslinima Lietuvoj ir tada isvaziuoti i uzsieni yra lengviau, nei isvaziuoti i uzsieni ir tada bandyti prasimusti.
Juolab, kad nespecialistams beveik vienintelis legalus kelias i uzsieni yra per Lietuviskas idarbinimo agenturas. O apie tas agenturas as informacijos beveik neturiu.

Vieno lietuvio patarimas juodadarbiams

2002 rugpjūčio 02
Jei kam reikia įvairių darbų, tai tegu žiūri "Evening Herald" laikraštį, tai gauti darbą nebus problemų. [] Aš pats 3 dienas neturėjau ką veikti prieš išvykstant, tai 165 eurus užsidirbau.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.