Langas.net Logo

Europos lietuvių jaunimo sąskrydis

[ Airija -> Pasakojimai -> Straipsniai ir santraukos -> Europos lietuvių jaunimo sąskrydis ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Europos lietuvių jaunimo sąskrydis

Europos lietuviu jaunimo sąskrydis įvyks Lietuvoje liepos 6.-10d.
Liepos 6d. vyks registracija, o nuo liepos 7d. prasidės paskaitos, diskusijos bei Jaunimo atstovų pristatymai apie jaunimo veiklą savo šalyse (po 3-5min.)
Sąskrydis tikriausiai vyks arba Trakuose, arba netoli Grūto parko. Vietos labai šaunios, be to numatyta smagi dienos darbotvarkė, bei linksmos vakaronės.
Apytikslė viso sąskrydžio kaina įskaitant ekskursiją, maitinimą bei nakvynę - apie 130 €. Tikimes, kad ji ne kils, bet mažės. Tikslios kainos dar negalime oficialiai paskelbti, nes trūksta šiek tiek duomenų.
Tačiau būtų gerai, kad jau jaunimas pradėtų planuoti. Registracija vyks iki birželio 15d.
Registracija galima iki birželio 15d. email: v.remmert-fontes@gmx.de arba daliahenke@yahoo.de ir telefonu: +49-40-65991567.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.