Langas.net Logo

Geras Garsas

[ Airija -> Žmonės, organizacijos -> Geras Garsas ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Geras Garsas

Susijungė Dublin`o ir Monaghan`o miestų (didžiausių lietuvių populiacijos Airijoje taškų) lietuviškų show renginių organizatoriai. Pasirinktas bendras pavadinimas `Geras Garsas` (`Right Sound`).
Kultūrinio susivienijimo tikslai:
1. Pasiūlyti daugiau ir įvairesnių lietuviškų renginių bei koncertų, pagerinti jų kokybę. Bus bendraujama bei bendradarbiaujama su Lietuvos scenos atstovais gyvenančiais Lietuvoje bei užsienyje, jiems suteikiamos geresnės galimybės išvykti į koncertinius turus po Airiją, tuo pačiu susipažįstant su šalies kultūra.
2. Vis didėjančiai Lietuvių bendruomenei Airijoje padėti nepamiršti savos kultūros bei muzikos.
3. Propaguoti Lietuvos kultūrą Airijoje ir Europoje.
Šiais 2004 metais `Gero Garso` pristatomi renginiai Airijoje : ŽAS koncertai Dublin`e ir Monaghan`e. Akustinių gyvos muzikos koncertų ciklas `Balts Acoustic`.
Grafikas:
Spalio 29d. `Balts acoustic 2004`. NOJUS, McKenna Pub, Monaghan.
Lapkričio 12d. ŽAS Eamonn Dorans, Dublin.
Lapkričio 13d. ŽAS Ter Na Nog Pub, Monaghan.
Lapkričio 26d. `Balts acoustic 2004`. Ilja Babkin (Ukraina), Sergej (Rusija), McKenna Pub, Monaghan.
Gruodžio 10 d. Airijos mieste Monaghane, klube McKenna vyks Gyvo garso akustinis internacionalinis festivalis `Kalėdos Akustiškai 2004`. (dalyvauja Lietuva, Airija, Ukraina, Rusija)
Festivalis taip pavadintas todėl, kad jame skamba tik akustiniais instrumentais gyvai atliekama muzika. Renginys įdomus tuo, kad atlikėjai groja akustiniu stiliumi, roko kalba vadinamu ,,unplugged” (be elektros). „Kalėdos Akustiškai 2004“ – tai baigiamasis akustinių koncertų ciklo „Balts Acoustic 2004“ koncertas. Atlikėjų sarašas dar tikslinamas.

Kontaktiniai e-mailai

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.