Langas.net Logo

Kur surasti gražų pajūrį?

[ Airija -> Rekomendacijos -> Kur surasti gražų pajūrį? ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija
Apie 70 km nuo Dublino yra paplūdymys labai panašus į Palangą. Ta vieta vadinasi Brittas Bay. Aš pats nepastebėjau jokio skirtumo nuo Palangos išskyrus tai, jog aplink yra kalnų. Kiti žmonės sako, jog dar ir smėlis šiek tiek skiriasi.
Norėdami ten patekti Dublino autobusų stotyje sėskite į autobusą važiuojantį į Rosslare Harbour ir išlipkite stotelėje Jack Whites Cross (važiuoti autobusu teks apie 1 val.). Išlipę neišsigaskite - Jack Whites Cross yra viso labo vienas pub'as stovintis prie kelio. Nuo ten eikite tiesiai į kairę keliu vedančiu link Brittas Bay - eiti teks apie 3 km.
Kai aš paskutinį kartą ten važiavau, bilietas pirmyn-atgal man kainavo 9 eurus.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.