Langas.net Logo

Guinnesso bravoras

Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija
Guinness

Guinnesso bravoras

Guinnesso bravoras, dar vadinamas Šv. Džeimso Vartais, pradėjo veiklą 1759 metais, kai Artūras Guinnessas įsigijo ir atnaujino "Rainbow Brewery" ir pradėjo gaminti porterį, vėliau išgarsėjusį visame pasaulyje.
Guinness lankytojų centras įsikėlęs į patalpas, kuriose anksčiau buvo Guinnesso fermentacijos cechas. Parodoje demonstruojama, kaip gaminamas guinness alus, juodosios pintos istorija ir reklamos kolekcija.
Viršutiniame bare, kur turo pabaigoje vaišinama šviežio alaus pinta, atsiveria puiki Dublino panorama. Daugybė amerikonų turistų mėgaudamiesi vaizdu, parkritę tiesiog ant grindų, neskubėdami siubčioja alų. Eidami į ekskursiją veskitės, kuo daugiau merginų, nes jos prastokos guinnesso gėrikės, ir jums liks daugiau alaus.

Adresas, darbo valandos

Adresas: St James's Gate, Dublin 8
Darbo valandos:
9.30 to 17.00 pirmadieniais - šeštadieniais; 10.30-16.30 sekmadieniais.
Kaina apie €10.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.