Langas.net Logo

Alkoholis

[ Airija -> Kiti klausimai -> Alkoholis ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Ką reikia žinoti apie alų?

- Paruošė Masterbro -
Taigi apie alu. Kai karta kolega lietuvis pasake airiui, kad noretu artimiau susipazinti su airiu kultura, tas pakele Guinnesso bokala ir pasake "Stai musu kultura".
Jie daznai piktinasi, kai pamato uzsienieti gerianti ne Guinnessa, bet kartais vakarelyje gali nepamatyti ne vieno airio geriancio tamsu alu, netgi tu, kurie ka tik piktinosi, kad tu negeri Guinnesso. Man tai skaniausias Guinnessas, juolab kad jis gerai atrodo ir jo gali daug isgerti. Lietuviska gerkle sutalpina nuo 6 iki 14 pintu Guinnesso (dariau tokia apklausa).
Dar labai puikus raudonas elis (ale) Smithwick's idomaus ir neiprasto skonio. Labai populiarus Airijoje Guinnessso daryklos gamintas Budweiser, bet as tai jo skonio visai nejauciu. Murphy's yra Guinnesso kopija, arba atvirksciai. Daugelis alaus rusiu turi tokia keista puta kaip kad Guinnessas. I sveikata!

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.