Langas.net Logo

Banko kortelės

[ Airija -> Kiti klausimai -> Banko kortelės ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Ar Bank of Ireland laser kortelė veikia Lietuvoje?

[Atmosferiko atsakymas, 2004 03]
Veikia, jei ant kitos jos pusės yra ženkliukas CIRRUS, dar būna MAESTRO. Jei tokių ženklų nėra, galima pareikalauti banko, pakeis į reikiamą su ženklais. Su CIRRUS ženklu gali imti pinigus bankmatuose visame pasaulyje (ir Lietuvoje), tik procentas didelis - 3.5% (plius konvertuoja ne paciu geriausiu kursu), bet kol neturejau kreditinės, naudojausi (su kreditine, kaip žinia - 1.5%, o jei kreditinė yra pliuse - jokio mokesčio). Žinoma, pinigus imi tokia valiuta, kokioj šaly esi (Lietuvoj litais, JAV $, ir t.t). MAESTRO nesu išbandęs parduotuvėse, bet praktiškai turėtų veikti. Vėlgi berods 2.5% ima, kai kreditinė - jokio mokesčio.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.