Langas.net Logo

Vaiko pervežimas

[ Airija -> Kiti klausimai -> Vaiko pervežimas ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Vaiko (Airijos) piliečio pervežimas iš Airijos į Lietuvą ar atgal

Bro: Gabenant vaiką (Airijos pilietį) iš Airijos į Lietuvą jokių leidimų nereikia. O gabenantis iš Lietuvos į Airiją - reikia.
Sigis:
Paskutini karta vezant vaika su pasienietis praleido, bet perspejo, kad reikalingas antro tevo sutikimas. Pasitikrinau istatymus ir isties radau, kad nors pasienieciai kol kas vaikus keliaujancius su vienu tevu ir praleidzia be igaliojimo ir be dokumento irodancio nuolatine vaiko gyvenamaja vieta, bet gali ir nepraleist, nes ta tvarka pagal vyriausybes nutarima galioja ir vaikams uzsienio pilieciams.
Žinau, kad dauguma Airijos pileciu tevu vaziuoja be igaliojimu, bet zinokit , kad pasienietis gali jusu neisleist is Lietuvos ir jis bus formaliai teisus. Kadangi nelabai aisku kaip gauti dokumenta irodanti, kad vaiko nuolatine gyvenamoji vieta yra Airijoje, paprasciau susisiekt su konsulu ir ambasadoje uz 5 eurus surašyt ir patvirtint igaliojima leidzianti vezti vaika vienam is sutuoktiniu.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.