Langas.net Logo

Alkoholio ir cigarečių įvežimas

[ Airija -> Kiti klausimai -> Alkoholio ir cigarečių įvežimas ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Kiek alkoholio galima įvežti į Airiją?

Kai eina kalba apie cigarečių vežimą į Airiją turėkite omenyje, kad galioja du apribojimai - vienas iš jų riboja cigarečių išvežamų iš Lietuvos kiekį, o kitas cigarečių įvežamų į Airiją kiekį.
Iš Lietuvos galima išvežti 200 cigarečių. Į Airiją iš ES šalių galima įvežti 800 cigarečių, o tai reiškia, kad iš Lietuvos į Airiją galima atsivežti 200 cigarečių.
Praktiškai į Airiją iš Lietuvos galima įvežti 10 litrų spiritinių gėrimų (degtinės, starkos), 60 litrų šampano, 90 litrų vyno, 110 litrų alaus ir 200 cigarečių (Lietuvos situacija čia išskirtinė - iš Vokietijos pavyzdžiui galit įsivežti 800 cigarečių). Šios normos netaikomos asmenims jaunesniems nei 17 metų. Taip pat turite vežtis visus čekius, kad galėtumėte įrodyti, jog mokesčius jau sumokėjote kitoje ES šalyje.
Jeigu kažkokiu būdu vežtumėte didesnį kiekį tai reikėtų įrodyti, kad vežat asmeniniam vartojimui (gal laiško iš sugėrovų, kad per mėnesį sugebat išgerti 10 litrų starkos ir kad planuojat keletą mėnesių nevažiuot į užsienį). :)

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.