Langas.net Logo

Internetinis Airijos lietuvių klubas

[ Airija -> Žmonės, organizacijos -> Internetinis Airijos lietuvių klubas ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija
Internetinis Airijos lietuvių klubas skirtas apsikeitimui informacija ir diskusijoms susijusioms su Airija, nors karts nuo karto pasitaiko ir diskusijų nesusijusių su Airija, tačiau įdomių lietuviams esantiems Airijoje.
Jeigu esi lietuvis/lietuvė ir gyveni Airijoje, tai prisijunk prie šio klubo...
Beje, klube mes netoleruojame įvairių kandiškų dalykėlių - sukčiavimo, apgaudinėjimo, vagysčių, padirbinėjimų ir panašių dalykų...

Kaip veikia šis klubas?

Kai prisijungiate prie šio internetinio klubo, į jūsų el. pašto dėžutę ateis visi laiškai adresuoti klubui, taip pat jūs galėsite rašyti laiškus, kurie nueis visiems klubo nariams.

Kaip prisijungti prie klubo?

Jeigu norite prisijungti prie Yahoo grupės "Lietuviai Airijoje", turite užpildyti anketą.

Noriu būti klubo nariu, bet nenoriu gauti laiškų iš ten

Jeigu nenori gauti laiškų iš klubo, tai tiesiog parašyk man žemiau pateiktu adresu ir pasakyk, kad nori gauti tik spec. pranešimus iš ten.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.