Langas.net Logo

Kreditinės kortelės

[ Airija -> Kiti klausimai -> Kreditinės kortelės ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Mokestis už kreditinę kortelę

Atmosferikas:
siandien gavau idomia informacija is banko. Vadinamasis metinis mokestis uz kreditine kortele - siemet 40E - yra ne uz kortele, o uz korteles SASKAITA. Vad. nepriklausomai nuo to, kiek korteliu isduota tai paciai saskt, mokestis lieka 40E. Labai patogu, tiems kas turi kreditines korteles ir rupi pigus ir greiti pinigu pervedimai i LT. Del kitu banku garantuoti negaliu, nes mano bankas BOI, bet remiantis info, kad mokestis vastybes, skirtumu tarp banku neturetu buti. As pats anksciau maniau, kad mokestis yra uz kortele, t.y. uz "plastika", pasirodo - ne.
Rimas:
Tas pats su AIB ir MBNA kreditinemis kortelemis, moki viena 40 euru mokesti per metus, nepriklausimai nuo "plastiko" skaiciaus.

Kaip įsigyti kreditinę kortelę

Sigis:
Parašai prašymą bankui, kad išduotų kreditinę kortelę ir tada jie duoda arba neduoda.
Jei neduoda, tai po kiek laiko vėl prašai ir duoda.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.