Langas.net Logo

Krepšinis

[ Airija -> Kiti klausimai -> Krepšinis ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Krepšinio mėgėjams

Paruošė: Paulius
2003 balandžio 09
Labas visiems!
Suteiksiu šiek tiek informacijos norintiems pažaisti krepšinį čia, Airijoje. Tiksliau, Dubline. O kokia situacija likusioje Airijos dalyje nelabai žinau.
Šiek tiek apie mėgėjišką krepšinį Dubline.
Kiekvieną sezoną Dubline vyksta miesto čempionatai ir taurės varžybos. Yra net 5 mėgėjiški divizionai.
Šiaip lygis yra pakankamai aukštas (pakankamai aukštas sakau todėl, kad įsivaizdavau žymiai blogesnę situaciją). 3 metus žaidžiau I (aukščiausio) diviziono klube, ir galiu pasakyti, kad stipriausių komandų lygis šiame divizione yra pakankamai aukštas. Esu žaidęs Lietuvos LKBL lygoje, tai kažkas panašaus čia I-ame divizione. Šiais metais žaidžiau III diviziono komandoje, čia jaučiasi, kad silpnesnė lyga.
Norintys plačiau pasidomėti, kas vyksta Dublino krepšinio pasaulyje, apsilankykite www.dmbb.net. O jei norite treniruotis ir žaisti už kokį nors klubą, patarčiau susirišti su tuo klubu (kontaktinius telefono numerius rasite http://www.dmbb.net/clubContacts.html.
Nežinau kaip kituose klubuose, bet ten, kur aš žaidžiu, yra metinis klubo nario mokestis - 350 eurų per metus.
Taip pat, kiek žinau ir pats susidūriau, yra nemažai norinčių žaisti krepšinį ir kad patektum į komandą, gali reikėti įrodyti savo sugebėjimus krepšinyje.

Lietuviai krepšininkai Killarney mieste

Paruošė: Ovidijus Stasytis
2003 balandžio 09
Jau antra karta is eiles Lietuviu krepsininku komanda Airijoje Killarney mieteleje ( Co.Kerry ) sutriuskino airius. Vakar ( 08 04 2003 d ) po atkakliu varzybu rezultatau 37:33 laimejo lietuviu ''CAFÉ DU PARC'' ( CDP ) komanda. Jie sekmingai zaide pries Corkery's komanda. Visa laika lyderiais buvo lietuviu ekipa. Zaidejai : Virginijus legionierius - 8 taskai, Virginijus local - 12 tasku, Sarunas - 9 taskai , Alvydas - 4 taskai ir Marius - 4 taskai ( just came back from Thailand , pailseja vyrai puikiai pasirode tiek gynyboje, tiek puolime ). Pries tai buvusias varzybas CDP pries Schoolboy's laimejo rezultatu 54 : 38.
Kiekviena karta vyrai pries iseidami kovoti i aikstele pradedavo sukiu "1 ,2 ,3 Lietuva". Lietuviu krepsininku dvasia ir begalinis noras laimeti atvede juos iki pergales.
Pries tai niekam nezinomi, jie dabar tampa vis labiau izymus ne tik savo darbstumu, bet ir sportiniais laimejimais. Kartais pastebima kaip netgi patys airiai labiau sirgsta uz lietuviu ekipa nei airiu.
CDP komanda zaidzia Killarney Town League. Po dvieju savaiciu tiketina, kad vyrai laimes Killarney miesto taure.
Tepadeda jiems Sirgaliai..

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.