Langas.net Logo

Mokesčiai grįžtant Lietuvon

[ Airija -> Kiti klausimai -> Grįžtantiems -> Mokesčiai grįžtant Lietuvon ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija
Lietuva ir Airija yra pasirašiusios dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartį. Tačiau būtent dėl tos priežasties grįždami Lietuvon iš Airijos turėtumėte parsivežti pažymą apie Airijoje gautas pajamas. Daugiau info apie tai čia bus vėliau.

Dvigubo apmokestinimo apmokestinimo sutartis

Aš šiuo atžvilgiu ne specialistas, tačiau valstybinė mokesčių inspekcija savo tinklalapyje turi sutarties ir sutarties komentaro tekstą.

Sandros versija apie dvigubo apmokestinimo išvengimą

Sveikas,
kiek pavyko issiaiskinti del tu mokesciu... taigi, jei esi legalas ir turi darbo leidima, "zalia" korta - tai daugiau jokiu pazymu ir nereikia, nes tai irodo jog dirbai Airijoje legaliai, vadinasi ir visus mokescius mokejai, tad Lietuvoje niekas neturetu taves apmokestinti darkart. Zodziu, visko ko reikia griztant - tai parsivezti dokumentus (ar ju kopijas), irodancius jog dirbai legaliai.
Sekmes Sandra
2003 rugsėjis

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.