Langas.net Logo

Del Lietuvoje registruotų mašinų naudojimo Airijoje

[ Airija -> Pasakojimai -> Straipsniai ir santraukos -> Del Lietuvoje registruotų mašinų naudojimo Airijoje ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija
Sveiki "lietuviškų" automobilių turėtojai,
mes (verslininkų klubo, lietuvių bendruomenės ir laikraščio "Saloje" atstovai) artimiausiu metu planuojame susitikti su Airijos muitinės departamento atstovais pasikalbeti dėl Lietuvoje registruotų mašinų naudojimo Airijoje ir užduoti jiems aktualius su tuo susijusius klausimus.
Numatome paklausinėti jų apie laikiną registraciją, pastovią registraciją, kainas, vietas, kur galima registruoti, kaip elgtis sulaikius mašiną ir pan.
Jeigu turite klausimų ir norėtumėte, kad juos užduotume muitinės departamentui, galite siųsti juos žemiau pateiktais adresais:
Taip pat galite klausimus užduoti ir man (Linui) telefonu 086-8288305.
Data: 2004 spalio 22

El. pašto adresai

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.