Langas.net Logo

Monaghan

[ Airija -> Miestai -> Monaghan ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Apie

Angliškai: Monaghan
Lietuviškai: Monahanas
Monahanas yra co. Monaghan centras. Monaghan mieste gyvena apie 6000 gyventojų. Jis seniau garsėjo kaip partizaninių kovų epicentras. Monaghan grafystėjė (county) gyvena apie 60 000 gyventojų.

Lietuviški dalykėliai

Monaghanas tautiečius tikrai lepina renginiais, nes dabar maždaug kas 2-3 savaites vis vyksta kažkas lietuviško. Nuo Palanginio "Basanaviciaus" stiliaus muzikos projektų ir akustinių gyvo garso koncertų iki ŽAS pasirodymų. Lietuvių mėgstama vieta yra McKenna pub koncertinė salė, nes ten tikrai jauki aplinka kažkuo primenanti lietuviškus kabakus.
Dar renginiai vyksta Shamrock pub'e ir Ter Na Nog pub'e.
Norinčius gauti nemokamą info SMS žinutėmis apie lietuviškus renginius Monaghane prašome rašyti SMS su tekstu "noriu info apie renginius" į 087-2713267.

Renginiai, veikla

2004 lapkričio 07 jau galutinai suformuoto Airijos Ulsterio lietuvių bendruomenės komiteto susitikimas.
Bus aptariami anketų dėl sekmadieninės/šeštadieninės lietuviškos mokyklėlės Monaghane rezultatai, sprendžiami kelių projektų klausimai.
Lapkričio 28d. Hilgrove Hotel, Monaghan - bendras visuotinis narių susitikimas. Problemos/galimi sprendimai/informaciniai pranešimai. Naujų narių registracija

Lietuviški produktai

Parduotuvė yra. Ji nevisai lietuviška, nes savininkai nelietuviai, bet užlėkt giros nusipirkti galima.
Parduotuvė vadinasi "Raduga". Jos adresas: Mill street, Monaghan.

Diskusijos

Norėdami padiskutuoti apie šį miestą, pakalbėti ar susitikti su šio miesto Airijos lietuviais pasirinkite puslapio viršuje esančią nuorodą "komentuoti".

Nuorodos

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.