Langas.net Logo

Priešistorė

[ Airija -> Pasakojimai -> 1999-2000 metų reportažai -> Priešistorė ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija
Kaip aš pakliuvau į Airiją
Skaitinėju aš žurnalą Naujoji komunikacija ir staiga žiūriu angliškai parašytas skelbimas, kuriame teigiami maždaug tokie dalykai:
Jei programuojate Visual Basic, C++, jei mokate SQL ar dar kokį nors biesą, tai siųskite savo CV tokiu tai adresu ir galėsit dirbti vienam iš gražiausių Europos miestų
Taigi, aš parašiau savo CV ir nusiunčiau emailu. Pasirodo nusiunčiau į Airiją.
Po kelių dienų gavau atsakymą: aš greitai būsiu vilniuje, galima būtų susitikti, pakalbėti dėl darbo. Na aš sutikau, pakalbėjau su tuo airiu, kuris pasirodė visai keistas, to, kad visą laiką žiovavo. Be to jis nebuvo darbdavys, o jis buvo tik įvairių programavimo firmų agentas. Na pakalbėjome, o pokalbio pabaigoje jis man pasakė, kad man surasti darbą bus sunku todėl, kad aš nesu dirbęs pilnu etatu programuotoju, todėl esą komplikuota. O aš pasigyriau, kad esu sukūręs programą WWW skelbimai, kurią pakankamai gerai įvertino Naujoji komunikacija. Taigi, tuo pokalbis akis į akį ir baigėsi. Praėjo maždaug dvi savaitės, skambina man iš Dublino tasai airis ir sako: "Taip ir taip čia po poros dienų potencialus darbdavys skambins"
Na ką gi, praėjo pora dienų, skambina man tas potencialus darbdavys iš Arijos, pakalbėjau aš su juo apie 30 min, paaiškinau jam kokiu būdu esu sulipdęs Reklamos linijos puslapį, papasakojau,kodėl noriu į Airiją važiuoti ir kitą dieną gavau e-mailą, jog aš priimamas.
Toliau ėjo egzaminai. Kadangi buvo nesibaigę mokslo metai, pradėjau eiti su visais dėstytojais tartis, kad leistų anksčiau egzaminą išlaikyti, kad išleistų mane į Airiją. Pasirodo aš buvau visai neblogas studentas todėl, tik pora stropesnių dėstytojų šiek tiek suabejojo ar verta leisti man anksčiau egzaminus laikyti. Taigi likus maždaug dviems savaitėms iki sesijos pradžios (!) aš buvau išlaikęs visus egzaminus išskyrus vieną vienintelį anglų kalbos egzaminą, kuris buvo valstybinis, ir kurį turėjau laikyti prie komisijos. Bet po to pavyko man išlaikyti ir jį. Gavau 10!!! Iš labai griežtos dėstytojos!

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.