Langas.net Logo

Reportažas Nr. 31

[ Airija -> Pasakojimai -> 1999-2000 metų reportažai -> Reportažas Nr. 31 ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Autorius: Brovienas
Gaisras, japonės, darbas savaitgalį, 2000 gruodžio 14-18
Ketvirtadienis
Artėja mūsų programos išleidimo data. Visi dirba kaip pašėlę... Na gerai, gerai, ne visi, tačiau kai kurie. Šiandien likau darbe iki 21:30, na iš tikro savodarbus pabaigiau apie 20:30, tačiau po to apie valandą dar laukiau kol viena airė kolegė su keistu vardu Deirdre mane parveš namo, mat išaiškėjo, kad jin yra mano kaimynė.
Taip pat šiandien vakare apie 19:00 beveik visi firmos darbuotojai gavo laišką nuo vieno iš bosų, su prašymu ateiti į darbą savaitgalį. Tame laiške mes, darbuotojai, buvome gundomi tokiais dalykais kaip nemokami pietūs, važiavimas į darbą ir iš darbo su taksi bei panašiais dalykėliais.
Vienintelis dalykas, kuris man šiandien tikrai nepatiko - tai buvo tai, kad grįžęs namo pavalgiau ir turėjau iš karto eiti miegoti.
Taip pat šią savaitę mūsų firma pradėjo organizuoti table quiz'ą (viktoriną pube), mes pradėjome organizuotis komandas ir šiaip ruoštis viktorinai žiūrėdami visokius vietinius airiškus serialus bei panašius dalykėlius...
Penktadienis
Šiandien pratęsėme trečiadienį pradėtą darbą - programos testavimą. Deja aš nelabai apsidžiaugiau šiandien neradęs savo vakarykščių pakeitimų, dėl kurių taip ilgai sėdėjau darbe... Bet šiaip kaip ir nieko.
Šeštadienis
Atsikėlęs ryte sėdau ant dviračio ir nuvažiavau į miestą pirkti mobilaus telefono. Nusipirkau Erikson'ą T10 už 30 svarų iš kurių 20 svarų buvo sumokėtą už pokalbių apmokėjimo kortelę (na kažkas panašaus į Bitės Labas arba Omnitel Extra)
Begrįžtant namo pradėjo lyti ir aš dėl to pasijutau blogai. Grįžęs namo pastačiau dviratį į būdą ir išvažiavau į darbą su taksi.
Darbe nedirbau nieko, tada pavalgiau (sumuštinis + saldainiai + čipsai). Tada ištryniau dalį ketvirtadinį padarytų pakeitimų. Ir parvažiavau namo su taksi ir dar keliais žmonėm.
Grįžę namo pradėjome švęsti Gitanos gimtadienį ir be to pas mus į svečius užsuko dvi japonės - Jasuja ir Joko. Japonės aišku nieko nenumanė apie Gitanos gimtadienį ir mums dėl to buvo prigrasinta apsimesti, kad šiandien ne Gitanos gimtadienis... Taigi pas mūsų draugiją sudarė 5 lietuviai, 3 lietuvaitės ir 2 japonės.Mes turėjome japoniško maisto ir bandėme bendrauti įvairiomis kalbomis... Taip pat dainavome Lietuvos himną, o Jasuja dainavo mums japoniškąjį himną... Kiek prieš dvyliktą dauguma svečių išėjo, tačiau mes pratęsėme šventimą ir mums buvo labai linksma - visi kalbėjome nesąmones, pvz. "Kiekvienas, kas yra ne latvis ir nelaipioja medžiais yra žvairys." arba "Aš esu kiaulinas, dink iš čia kol vidurių nepaleidau". Taip pat šokome pagal klaikią muziką ir sukome klipą, kuris mums gavosi kažkoks labai super. Po to žaidėme savo mobiliaisiais telefonais ir susukome Erikson telefonų reklamą... Na, tiesą sakant aš susukau, mat kažkaip aš manipuliavau savuoju telefonu viena ranka ir aiškinau, jog aš esu cool dėl to, kad turiu Erikson'ą..., o tuo tarpu mane užfiksavo vaizdo kamera.
Sekmadienis
Šiandien vėl važiavome į darbą su taksi. Darbe aš aišku vėl nedirbau nieko, neskaitant to, kad atstačiau tai, ką ištryniau vakar. Na aš dar ieškojau visokių niekų internete ir suradau savo pirmąjį internetinį puslapį, kuris teigia, jog man yra 18 metų ir, kad aš tuoj baigsiu mokyklą.
Pirmadienis
Šiandien teko ilgai laukti autobuso, beveik pusvalandį, net šalta pasidarė. Tačiau atvykus į darbą paaiškėjo, jog atvykau per anksti, mat yra dingusi elektra.. Elektros dalyje pastato nebuvo kiek daugiau nei pusę valandos, todėl mes nieko neveikėme, tik retkarčiais gėrėme arbatą arba kavą... "Retkarčiais" sakau todėl, kad rozetėje, į kurią buvo įjungtas arbatinukas elektra taip pat kartais dingdavo.
Pasibaigus nesklandumams su elektra, mes pradėjome dirbti, tačiau darbas truko neilgai, mat atėjo pietūs, po pietų darbas vėl truko neilgai - šį kartą jį nutraukė netrikras gaisro pavojaus signalas, mat mūsų firmos gaisrininkai nusprendė pažaisti - patikrinti per kiek laiko visi žmonės evakuosis iš pastato... Evakuacija užtruko neilgai gal tik 2-4 minutes, tačiau visvien mes vienmarškiniai turėjome stovėti lauke ir žiūrėti į net nebandantį degti pastatą. Dar po kiek laiko paspaudę rankas gaisrininkams už tai, kad jie rūpinasi mūsų gyvybėmis mes grįžome į savo dabro vietas...
Deja šiandien darbe vykstant tokioms linksmybėms mes neapsiėjome ir be blogų žinių - pasirodo mūsų viktorina, kuri turėjo įvykti rytoj (antradienį) neįvyks, mat mūsų pub'ą užėmė kažkoks politikų būrelis... Dėl to teko skambinti jau suorganizuotiems mūsų viktorinos dalyviams (vienai dalyvei) ir pranešti šią pakankamai liūdną žinią.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.