Langas.net Logo

Reportažas Nr. 32 - kalėdų vakarėlis

[ Airija -> Pasakojimai -> 1999-2000 metų reportažai -> Reportažas Nr. 32 - kalėdų vakarėlis ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija
Kalėdų vakarėlis (2000 gruodis)
Penktadienį buvo mūsų firmos kalėdų vakarėlis. Visi prisigėrė kaip kiaulės ir net dar labiau. Blaivių žmonių buvo viso labo ko gero tik vienas Bro1.
Visi kiti arba kalbejo nesamones arba išvis jau net liežuvio nebeapverte.
Taigi, viskas vyko penkių žvaigzdučių viešbutyje, kur po pokylio mes ir nakvojome (ir visa tai už firmos pinigus).
Dovanų gavau bilijardo lazdą ir sutariau su viena kolege aire išbandyti tą lazdą kovoje prie bilijardo stalo kita rytą, deja jin nesugebėjo atsikelti iki to laiko, kai aš jau turejau išvažiuoti, dėl to tarp mudviejų su ja tvyro didelė įtampa - turime sužaisti keletą bilijardo paertijų ir keletą stalo futbolo partijų.
Taip pat buvau pakankamai nustebęs, jog visas tas kalbejimas angliškai man einasi pakankamai lengvai.
Po šventinės vakarienės aš nusprendžiau, kad sėdžiu prie stalo kur susirinkusi nelabai linksma kompanija ir prisėdau pas indukus ir airius, kurie buvo jau gerokai prigėrę, bet labai linksmi... Mes apskelbėme vieną airę princese ir dainavome jai maždaug tokias daineles: "Real princess please standup, please stand up, please stand up" arba "Merry christmas to you, merry christmas to you, mery christmas, dear princess, merry christmas to you" arba "Joy to the world for you was born.."
Dar vyko šokiai šiaip, ir dar aš suvaidinau, kad vos nepasikoriau ant balionų, ir visiems tai labai patiko ir visi man sakė daug komplimentų dėl to suvaidinto pasikorimo. Dar manęs klausinėjo, ką aš čia veikiu programavimo firmoj ir kodėl neinu dirbti komediantu..
O kitą dieną atsikėlęs anksti ryte aš restorane iš padavėjos išgirdau klausimą: "Kavos ar arbatos?". Mano užsimiegojusioms ausims (aš miegojau šiaiptai viso labo kiek daugiau nei 3 valandas) tai pasirodė neiprastai keista ir pasimeciau ir pagalvojau, kad čia gal penkių žvaigždučių viešbučiuose jie turi kokius nors juokingus pasikalbejimo žodynus, kad galėtų paklausti tokių dalykų svečio gimtaja kalba, kai tik imanoma, ir aš perleides per galva tokias prielaidas pasakiau: "Er... I guess i will have coffe". Pasirodo tokiu savo atsakymu as išgąsdinau vargšę mergaitę ir jinai pasimete gerokai labiau nei aš
Tačiau ilgainiui viskas išaiškėjo - tame viešbutyje dirba apie 10 lietuvių atvažiavusių į Airiją per Eirelita įdarbinimo agentūrą, ir mes apsikeiteme e-mailais, ir tikiuosi, kad dar susitiksim su jom.
Pastaba: įvykiai šiame laiške nėra surašyti tokia tvarka, kokia jie įvyko ištikro, tačiau tai visvien yra faina.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.