Langas.net Logo

Reportažas Nr. 33

[ Airija -> Pasakojimai -> 2001-2002 metų reportažai -> Reportažas Nr. 33 ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija
Persikraustau, pasitinku brolį
Praėjusi savaitė buvo pakankamai įtempta. Keletą dienų dirbau labai rimtai, o porą dienų beveik nieko neveikiau.
Tačiau galvą kvaršino pora dalykų - į Dubliną turėjo atvažiuoti mano brolis Sigis. O kadangi aš norėjau gyventi vienam name kartu su juo, tai dėl to mūsų firmos administratorė bandė suorganizuoti man ir Sigiui gyvenamąją vietą.
Ta gyvenamaja vieta mums tapo "kaimas" (namas, kuriame jau prieš tai gyveno Zilvainas ir Ponas Prezidentas)
Taigi visa sekmadienį aš sugaišau bandydamas supakuoti savo daiktus ir kompiuterį... Tai buvo pakankamai nuobodu, mat supakuotas kompiuteris aišku neveikė ir dėl to aš negalėjau perskaityti naujausių man atėusių elektroninių laiškų.
Tada pas mus atvažiavo Mergiotė (mūsų firmos administratorė užsitraukusi tokią pravarde savo nuolatiniu dainavimu (prisiminkite multiką "skrendu, žiūriu mergiotė dainuoja - aš ėmiau ir nusukau jai galvą")). Taigi ji savo automobiliu pervežė mano daiktus ir išvažiavo - aš pasilikau naujajame būste su dar vis neveikiančiu kompiuteriu ir puoliau jį surinkinėti - mat namai be interneto man kažkaip jau nebelabai ir namais atrodo.
Po to nuėjau i parduotuve, paskaičiau savo naujausius laiškus, parašiau porą atsakymų ir patraukiau į aerouostą Sigio sutikti... Iki aerouosto atkakau pakankamai greitai, tačiau čia manęs laukė nemaloni staigmena - lėktuvas vėluos visa valanda.... O tai reiškia, jog brolį sutiksiu tik apie 23:00, kas deja yra pakankamai vėlu..

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.