Langas.net Logo

Reportažas Nr. 40 - Nojaus koncertas Dubline

[ Airija -> Pasakojimai -> 2001-2002 metų reportažai -> Reportažas Nr. 40 - Nojaus koncertas Dubline ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija
Nojus
2001 spalio 7 d.
Šiandien Dubline buvo Dariaus Milerio Nojaus koncertas - lietuvių susitikimas. Viskas vyko baisiai mažoje salėje, kurioje nebuvo kuo kvėpuoti ir kurioje beveik visi žmonės, išskyrus barmeną, buvo lietuviai ir rusai. Taigi, buvo baisiai neįprasta užlipus kam nors ant kojos sakyti ne "sorry", o "atsiprašau". Nojus grojo visokiausių lietuviškų, rusiškų ir angliškų dainų, o publika jam bandė pritarti kai kuriose vietose.
Kai Nojus šiek tiek pavargo ir nuėjo atsigerti, jo vietą prie gitaros ir ne jo vietą prie kitų muzikos instrumentų užėme Dublino rusai, kurie vadinosi nežinia kaip (gal Gosti iz nastojaščego, o gal Tri mušketiora). Jie pagrojo labai linksmo pop-pankroko, pagal įvairias daineles iš multikų ir kažkokią pankų grupės "Graždanskaja oborona" dainą… Na kadangi aš esu tokios muzikos mylėtojas, tai man šita koncerto vieta patiko labiausiai.
Dar pasirodė, jog aš pats esu šiokio tokio masto įžymybė, mat tame renginyje prisistačiau savo vardu bro1 viso labo porą kartų, tačiau abu kartus buvau džiaugsmigai identifikuotas apibūdinimu "o, tai čia tu tas, kuris langas.net puslapį sukūrei"… Tai aišku labai paglostė mano savimeilę :)...
Pakalbėjęs su renginio organizatoriumi sužinojau, kad jau galvojama, kada čia reikėtų ka nors panašaus organizuoti vėl.. Taigi… jeigu į šį koncertą nepakliuvote, tai nenusivilkite - bus ir kitų.
Na ir nepamirškite, kad Nojus turi savo oficialų puslapį kurio adresas maždaug toks: http://www2.omnitel.net/nojus/

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.