Langas.net Logo

48 - Airijos lietuvių futbolo čempionatas

[ Airija -> Pasakojimai -> 2001-2002 metų reportažai -> 48 - Airijos lietuvių futbolo čempionatas ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija
Sonata
2002 09 14
Šiandien buvo Airijos lietuvių futbolo čempionatas Sigio taurė 2002.
Kadangi labai daug prižadėjo ateiti, tai bijojau, kad nesusidarytu daugiau nei 4 komandos. Bet viskas gavosi labai gerai - susirinko kiek daugiau nei 20 žmonių iš kurių daugiau nei pusė buvo sirgaliais.
Na kadangi mes, organizatoriai, šiais metais tik vieną kartą buvom išėję kamuolio paspardyt, tai truputi išsigandom, kai kiti žaidėjai pradėjo perirenginėti, autis specialius batus ir dėti dar kažkokius įtaisus ant kojų.

Varžybos

Futbolas
Na o po to mes visi labai žaidėme kokią valandą su trupučiu. Kai rezultatas pasidarė 3:1 komandos už kurią žaidžiau aš nenaudai, tai atėjo Phoenix parko apsauginiai ir pradėjo klausinėti iš ko mes gavome leidimą naudotis šita aikštele, kadangi mes nė nenumanėm, kad ta aikštelė privati, tai taip ir pasakėm, apsauginiai mums leido pabaigti savo varžybas, bet mes jau buvom privargę, o mūsų sirgaliai sušalę, tai mes įteikėme priešininkų komandai taurę ir visi draugikškai patraukėme į pub'ą. Ten pasėdėję porą valandų patraukėme namo.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.