Langas.net Logo

49 - diena su ŽAS

[ Airija -> Pasakojimai -> 2003-2004 metų reportažai -> 49 - diena su ŽAS ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija
2003 02 23

Įvadas

Po metų nuo pirmo sukontaktavimo su ŽAS jie pagalaiau atvažiavo į Dubliną. Prie koncerto organizavimo aš prisidėjau tik pirmu kontaktu ir surasdamas sponsorius - Western Union (tarptautinis pinigų pervedimas). Pagrindinius organizacinius darbus atliko Nojus. Taip pat truputi padėjo ir Lietuvos ambasada Londone.

Pas Nojų

Šiek tiek po 11 ryto susitikau su Nojum ir nuvažiavom į aerouostą. Kita mašina važiavo dar vienas lietuvis Aivaras. Atvažiavę į aerouostą ilgokai blūdijome ieškodami, kur pasistatyti mašinas. Po to ilgokai laukėme ŽAS'ų. Kadangi jie ilgai nepasirodė mes pradėjome nerimauti. Nusprendėm, kad ko gero reikėtų paskambinti į imigracinę tarnybą ir paklausti ar ŽAS'ai neturi problemų, bet supratome, kad nežinome jų vardų ir pavardžių. Tuomet paskambinau Masterbro ir paprašiau surasti ŽAS'ų vardus internete :)
Tačiau praėjus porai minučių pro vartus išėjo Tru Sabaka, pasirodė, jog juos truputį užlaikė imigracinė tarnyba bandžiusi prisiskambinti į ambasadą. Tačiau kai tai nepavyko pradėjusi klausinėti, kodėl ambasadoje niekas nekelia ragelio. ŽAS'ų atsakymas buvo paprastas - šiandien sekmadienis todėl ir nekelia. :)
Na nežinau kaip ten viskas vyko toliau, tačiau pasak ŽAS'ų imigracinės tarnybos darbuotojas galų gale juos praleido ir dar jiems žemai nusilenkė... (Gal ir meluoja ŽAS'ai tačiau žinant airių būdą tai pakankamai tikėtina).
Susikrovę ŽAS'us į mašinas nuvažiavome į jiems rezervuotą viešbutuką. ten greitai apsisukę patraukėme į svečius pas Nojų su Asta, kur Asta buvo priruošusi labai gardžių vaišių.

U2 namas

Ezopas su išsukta koja lipa į Bono namą
Užkandę pradėjome planuoti, ką čia dar prieš koncertą nuveikus - nusprendėme važiuoti prie jūros. Susėdome į mašinas (2 mašinos 12 (o gal 13?) žmonių), Po sėdėjimo tokioje prigrūstoje mašinoje mano natūrali būsena pasikeitė - pradėjau vaikščioti persikreipęs ir sulinkęs. :)
Privažiavome jūrą ir nusprendėme iš karto važiuoti toliau - į Killiney, kur stovi Bono iš U2 priklausantis namas ir Enya priklausanti pilaitė. Išlipome iš mašinų prie pat Bono iš U2 namo. Tada Ezopas kaip koks pamišėlis metė savo ramentus ir su išsukta ir sugipsuota koja puolė ropštis ant tvoros. Atrodė pakankamai juokingai. Tačiau po to iš U2 teritorijos išėjo apsauginis ir pagrąsino iškviesiąs policiją.
(Šio reportažo autoriaus nuomone, taip elgtis kaip elgėsi ŽAS'ai yra negražu)
Dar vėliau mes nusileidome prie jūros ir Choras nuėjo pabraidžioti. Grįžome atgal vėl taip pat susigrūdę mašinose.

Koncertas

ŽAS scenoje
Susodinę Ezopą (išsukta koja!), jo žmoną ir lagaminą į taksi pėstute patraukėme į Eamonn Dorans klubą ten atėjome šiek tiek po pusės šešių. Išalkusieji dar patraukėme į senukų pub'ą kuriame mums maisto nedavė (nes buvo sekmadienis). Tuomet vėl sugrįžome į klubą Eamonn Dorans ir prie pat jo įsikūrusioje užkandinėje rusiškai (mat ten buvo darbuotojas rusas) užsisakėme po picos šmotą. Nusinešėme viską į klubą ir ten pavalgėme. Žmonių į klubą buvo nuspręsta neleisti iki 20:00, mat mes dar dekoravome sceną ir salę Western Union vėliavėmis ir plakatais, derinom garsą ir panašiai. Didžiąją dalį mūsų papuošimų teko nuimti dėl to, kad klubo vadybininkai nusprendė, jog jie kelia gaisro pavojų. Tuomet dalį jų nukabinome, o dalį perkabinome ant scenos.
Galų gale pradėjo leisti žmones, salė prisirinko pilnut pilnutėlė. Žmonės labai linksmai šoko ir šūkavo ŽAS'ams į taktą. ŽAS'ai pasirodo dabar pasinešė į regį :/ - regis, kad šitos reginės dainos nelabai patiko publikai... Kita vertus labiausiai visi linksminosi per dainas, kuriose buvo nors šiek tiek liaudiškų/pseudo-liaudiškų motyvų... Na ir dar daina apie kiną. Kadangi ŽAS'ai berods šitos savo dainuškos niekur kitur išskyrus koncertus negrojo, tai galiu paprognozuoti pirmąsias lietuviškų topų vietas jai... :)

Po koncerto

ŽAS, organizatoriai ir draugai
Po koncerto pasėdėjau su draugais prie staliuko ir kartu su ŽAS'ais patraukėme ieškoti kitų pub'ų arba naktinių klubų. Bandėme užeiti į du pub'us. Į vieną mūsų neįleido, kitame neradome vietų... Tuomet patraukėme į senukų pub'ą. Ten pasėdėjom, pasifotografavom ir kai pub'o baras užsidarė, išsiskirstėme.

Nuorodos

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.