Langas.net Logo

55 - Brazausko susitikimas su lietuviais Dubline

[ Airija -> Pasakojimai -> 2003-2004 metų reportažai -> 55 - Brazausko susitikimas su lietuviais Dubline ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija
Brazauskas su Bro
2003 lapkričio 06

Bare

Į Dubliną šiandien oficialiu vizitu atvyko LR ministras pirmininkas A. Brazauskas. Ir vienas pirmųjų jo nuveiktų darbų - neoficialus susitikimas su Airijos lietuviais bare VAT House. Taip jau sutapo, jog atvyko jis į Dubliną pirmąjį mėnesio ketvirtadienį, tą pačią dieną, kai ir šiaip vyksta reguliarūs Airijos lietuvių susitikimai.
Paprastai tokie susitikimai prasideda apie 20:00 ir į juos kiek pavėlavę ateina apie 10 žmonių... Šį kartą 10 žmonių jau buvo susirinkę likus maždaug pusvalandžiui iki susitikimo pradžios ir visi vis tikslinosi, tai ar tikrai čia bus susitikimas su Brazausku.. Kažkaip kai kurie nelabai norėjo tikėti, kad aukščiausia Lietuvos valdžia gali ateiti pasėdėti į barą su paprastais lietuviais.
A.Brazauskas su visa svita pasirodė apie 20:30 (daug maž pagal planą). Tuo metu buvo susirinkę jau apie 40 lietuvių. Lietuviai A.Brazauską pasitiko gan linksmai, o pats premjeras truputį sumišęs spaudė rankas ir šypsojosi. Po to prisėdęs prie staliuko pradėjo plepėti įvairiausiom temom, klausinėti apie vietos lietuvius šio bei to ir pats atsakinėti į klausimus.

Diskusijos

Brazauskas su lietuvaitėm
Temos buvo įvairios - nuo pastatų kokybės ir apšiltinimo Airijoje, asmeninio lietuvių gyvenimo Airijoje iki Ignalinos atominės elektrinės uždarymo bei stojimo į ES bei mokesčių naštos.

Daugumą susitikimo dalyvių A.Brazauskas pavaišino alumi - buvo padalinti tą vakarą galiojantys talonėliai, kuriuos bare buvo galima iškeisti į alų arba limonadą arba dar ką nors tokio.

A. Brazausko plane šiam susitikimui buvo skirta 1 valanda, tačiau jis kiek užtruko ir visa tai tęsėsi maždaug 10 minučių ilgiau.

Žmonės visą vakarą po truputį fotografavo, o fotosesija ypač suintensyvėjo premjerui susiruošus išeiti ir pradėjus pozuoti su visais.

Premjerui su svita išėjus vakarėlis tuo nesibaigė - visa krūva žmonių liko šiaip pasėdėtti, pabendrauti ir pagerti... Paskutinieji regis išėjo kiek po 1 valandos nakties.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.