Langas.net Logo

60 - Jūros šventė

[ Airija -> Pasakojimai -> 2003-2004 metų reportažai -> 60 - Jūros šventė ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Jūros šventė arba tai kaip aš susimoviau kaip organizatorius.

Lietuviai Dollymount
Pradėjau visa šitai organizuoti prieš dvi savaites... Buvo nuspresta "jūros šventę" (lietuvių pikniką pajūryje) suorganizuoti birželio 19 dieną Dollymount'e. Kadangi tiksliai nežinojau, kur yra tas Dollymount ir kaip ten nuvažiuoti tai iš karto tos informacijos paskelbti negalėjau. Po to pritrūkau laiko, po to radau apytikslę informaciją ir galų gale kol susiruošiau paskelbti tai atėjo ir pačios birželio 19 rytas. Na bet pasklebiau. Kaip tokiam prastam organizavimui tai visai neblogai gavosi - susirinko net 8 žmonės!
Pirmasis pasirodė Arūnas, kuris įsikūrė pliaže ir laidžiojo ten aitvarą. Gerai, kad aitvaro laidžiojimas yra įdomus užsiėmimas, nes jam teko kitų laukti ilgiausiai - aš su prezidentais (pravardė tokia), pasirodžiau ten kokių 40 minučių pavėlavęs, o po to atvažiavo ir dar daugiau - Laura, Jonas ir dar kiti.
Kadangi oras nebuvo labai geras, tai mes tiesiog pasišnekučiavom truputi, pašalom truputi ir išėjom pasivaikščioti pajūriu. Buvom nuėję and kažkokio molo, kurio gale stovėjo skluptūra.
O po to dalis išvažiavo, o dalis dar nuėjo į pubą pasėdėti pusvalandžiui su trupučiu.

Lietuviai Dollymount

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.