Langas.net Logo

62 - Kalėdos Akustiškai 2004

[ Airija -> Pasakojimai -> 2003-2004 metų reportažai -> 62 - Kalėdos Akustiškai 2004 ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Pradžia

Sunny
Kaip ir buvo žadėta renginys įvyko.
“Western Union” atstovai kaip visada gražiai ir išradingai :) papuošė salę.
Pradėjo rinktis dalyviai ir žiūrovai. Dar neprasidėjus renginiui buvo aišku, kad bus į ką pažiūrėti, nes airiai pradėję repetuoti puolė iš dėklų traukti mandoliną ir bandžą, bei pradėjo groti kažkokius įdomius garsus dūdelės pagalba :)
Visus suintrigavo vėl tas pats gerasis “Western Union” pasiulę net 300 Eurų prizą, kuris bus burtų keliu atiduotas vienam iš žiūrovų, prieš tai užpildžiusiam specialią anketą.
Pirmasis grojo Sunny. Vaikinukas ritmingai barškino gitara, bandydamas padaryti įžanga ir užvesti publiką. Beveik pasisekė! :) Pradžia padaryta.

Vidurys

Airiai
Toliau airiai su savo įranga ir net 6 grupės nariais. Publikai patinka (nemažai žiūrovų tarpe ir airių), skamba labai gerai, ypač dūdelė ir bandža. Kiekvienas gabalas „nueina“ su plojimais. „The Border Celts“ turi pakartoti net kelis gabalus pasirodymo pabaigoje.
Per pertrauka vyrukas laimi 300 Eurų ir nepasididžiuoja bei pastato visiems žiūrovams alaus.

Pabaiga

Nojus

Trečias dalyvis – Nojus su grupe. Groja gerai, kaip visada, publikai labai patinka. Plojimai, rėkimai ir t.t. Airiams klausytojams dideli įspūdį palieko ex. Airijos daina „Kasdien į karą”.
Nojus savo pasirodymo pabaigoje pasikviečia ant scenos airių grupę. Prasideda tai kas buvo skelbta ir ko laukta: gera akustines muzikos porcija atliekama 9 žmonių, lietuvių ir airių atlikėjų. Lietuviškai : Nojaus „Kalėdos„ Anties „Zombiai„ po to angliškai : „Whiskey in the jar„ „No woman no cry„
Publika sužavėta, tiesa pasakius jau senokai teko kažką panašaus matyti :) galbūt seniai Lietuvoje kai teko pabūti gyvo garso koncuose dar tada senojoje LNK studijoje Lapėse.
Manau viskas tikrai gerai „nuėjo“.Renginuko idėja toliau gyvuoja, kitais metais panašiu laiku tikimės padaryti panašų tarptautinį renginuką, ir galbūt sukviesti dalyvauti dar kelių šalių atstovus.
Kol kas tiek.

Kontaktai

Dėl visokių ten kilusiu ar kilsiančiu minčių lietuviškų renginių tema. E-mailas: karalius et centras.lt
Saulius
“Geras Garsas ”

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.