Langas.net Logo

Internetas

[ Airija -> Kiti klausimai -> Kiek kainuoja... -> Internetas ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Straipsnelis

Airijoje iki pat 2002 metų pabaigos interneto paslaugos (paprastiems vartotojams) buvo labai neišvystytos. Praktiškai norint naudotis internetu, tekdavo mokėti po maždaug 1 - 1.27 cento už kiekvieną internete praleistą minutę. O tai visgi yra pakankamai brangu, jei internetą naudoji ne vien pašto tikrinimui...
Tokiomis sąlygomis interneto paslaugas teikia Esat BT, Eircom ir kelios kitos kompanijos.
Didelio skirtumo, per kurį iš šių paslaugų tiekėjų jungtis prie interneto nėra, tačiau vertėtų žinoti, jog Esat kainuoja pigiau, tačiau regis, jog jų teikiamas interneto ryšys dėl to yra kiek lėtesnis nei kitų.
Taip pat ADSL paslaugas Airijoje šiuo metu teikia firma Eircom. Abonentinis ADSL mokestis yra apie 50 EUR, tačiau yra apribojimas - per mėnesį galima parsisiųsti tik 3 GB duomenų.
Iki 2002 kalėdų pradėti teikti ADSL paslaugas planuoja ir Esat BT, kainos turėtų būti žmoniškesnės.. Bet tai dar truputi ateityje..
Na o jeigu per telefono liniją internetu nori naudotis ilgiau, tai šiuo metu gali rinktis vieną iš dviejų variantų:
- UTV teikiamos interneto paslaugos - už 25 eurų galima vakarais ir savaitgaliai galima naudotis 180 valandų per mėnesį.
- Esat BT teikiamos interneto paslaugos IOL Anytime - už 30 eurus galima naudotis 180 valandų per mėnesį.
Tačiau jei nori tapti UTV interneto vartotoju tai jie tvarkys ir visus tavo telefono linijos skambučius (kas dalinai yra geriau, nes jų kainos yra kiek žemesnės nei EirCom).

Apie kompaniją Chorus

Paruošė Edgaras

Kai kuriuose miestuose Chorus įvedineja internetą už 50 eurų per mėnesį + 50 už modemą, ir gali naudotis internetu neribotą laiką.
Internetui nereik telefono linijos jis jungiasi cable. Ir dar internetas ne lėtas. Jei kas nori sužinoti daugiau info apie tai galit
skambinti man (087-6441884). Aš gyvenu Kilkenny.

Apie ADSL Airijoje

Paruošė: Rimas
Yra tokia kompanija Netsource. Teikia paslugas ir biznio ir privatiems klientams. Minimali sutartis 2 men. Kaip privaciam reikia imti SOHO plana, pats pigiausias. Aisku reikia paciam pirkti modema:
USB Modem - 119.00 Eur
Ethernet Modem - 229.00 Eur
Uzmesk dazniau aki i http://www.iol.ie/~discover/net.htm kad zinoti paskutines naujienas. :-)

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.