Langas.net Logo

Pinigų siuntimas Lietuvon

[ Airija -> Kiti klausimai -> Kiek kainuoja... -> Pinigų siuntimas Lietuvon ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Problema

Gal kas gali patarti, kokiu budu geriausia ir pigiausia persiusti pinigus i Lietuva.
Girdejau, daugelis siuncia per WESTERN UNION, bet ar tai tikrai pigiausias variantas (zinau, kad greiciausias), gal pigiau iseina per paprasta banko saskaita? Siusti eurais ar geriau $

Per Western Union

Mano patirtis tokia su WESTERN UNION:
siunciau 500 euru, uz siuntima sumokejau 38 eurus, o Lietuvoj atsiimdami gavo 500 x 3.33 = 1665 litu. Nes Lietuvoje galima pinigus atsiimti tik arba nacionaline valiuta, t.y. litais, arba Amerikos doleriais. O cia, atrodo, priima tik eurus. Tai Lietuvoj kai keis eurus i litus, o paskui is litu i dolerius labai nepalankiais keitimo kursais, tai kas iš tų pinigų liks?

Čekiu

Flyeris rašė:
Siusti pinigus i Lietuva galima ir taip (pats taip darau):
- zmogus Lietuvoje atsidaro valiutine saskaita sakysim Vilniaus Banke (uztenka tik paso, jokiu mokesciu),
- cia israsau ceki norimai sumai (jei turite paprasciausia current account, turetumete gauti cekiu knygele),
- siunciu i Lietuva paprastu laisku, nes nebaisu kad kas nors pasisavins ceki (na pasisavinti tai gali aisku, bet nepasinaudos, nes perbraukus ceki ir parasius payee only, ceki isgryninti gali tik asmuo, kieno vardu israsytas cekis, tad jei vienas cekis dingo, siunti antra, trecia ... :) ),
- zmogus Lietuvoje nesa ceki i banka, padeda i saskaita ir uz mazdaug 2 savaiciu pinigai jau buna joje, isimant pinigus taikomas tik 0.5% mokestis (cia VB toks, kituose nzn),
- viskas :)
Vienintelis minusas - visa tai uzima laiko (kol nueina i lt 4-7 dienos, kol isgrynina 2-3 savaites), bet manau tai vienas pigiausiu budu.
Jurga rašė:
Cekis is tiesu pigiausia atsiskaitymo priemone, tik reiketu pasitikslinti konkreciame banke kiek kainuos cekio inkasavimas. VB ima jau 1%; Hanza-LTB taip pat (taiko 10Lt minimalu komisini mokesti), Snoras 0.99 bet tai irgi nera labai daug;) Paprastai suma i kliento saskaita ikrenta ne ankciau kaip po 3 savaiciu(gali buti ir ilgiau),k adangi jie ten atsiduria tik paskui, kai Jusu bankas tokia suma perveda i konkretu Lt banka.

Mokėjimo kortele

Jurgita rašė:
Palikti mokejimo kortele, kuri isduota Airijoje, taciau nebutu vietine ir galiotu Lietuvoje, bet kiek zinau sunku mokejimo kortele gauti uzsienieciams. Airijos bankai labai jau konservatyvus.
Bro1:
Jeigu gauni kreditinę kortelę (Visa arba Master Card), tai gali paprašyti ir antros tos kortelės kopijos kitam asmeniui.
AIB banko Bank Link kortelės galioja Lietuvoje Snoro bankomatuose. Tokią kortelę galima gauti paprašius banko, jeigu tik turi tame banke atsidaręs sąskaitą (tiesą sakant niekad nebandžiau praštyi antros kopijos, bet turėtų būti įmanoma).

Pavedimu per banką

Pavedimu per banką, jei yra korepondentiniai bankai, tai per 3 darbo dienas, nors labai daznai tai isvirsta i kelias savaites. Cia mokama uz paslauga, bet ir Lietuvos bankas ima savus procentus uz paslaugas.
Andriaus informacija:
Nuo 2004 gegužės 1d. pavedimai per "Bank of Ireland" į bet kurį Lietuvos banką yra nemokami, tik reikia žinoti gavėjo tarptautinį banko sąskaitos kodą ir SWIFT kodą.
Lietuvoje nuimant nuo saskaitos pinigus bankas pasilieka apie 1% sau.

Money Gram

Tadas rašė:
Jei dar is nieko negirdejai, tai pinigus geriausiai siusti per Money Gram, Dublino centre yra keletas ju ofisu. Jie maziausia procenta nulupa. Is Western Union geriaiu nesiusti, nes jie nulupa net 10%nuo sumos. Tai tiek.
Sekmes.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.