Langas.net Logo

Dublino pilis

Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija
Dublino pilis

Dublino pilies istorija

Dublino pilis vaidino svarbų vaidmenį Airijos istorijoje daugiau kaip tūkstantį metų. IX amžiuje vikingai toje vietoje pastatė tvirtovę. Ji buvo pakeista normaniška pilimi 1204 metais. Iš XIII amžiaus pilies išliko tik Raštų Bokštas.
Vėliau pilis virto rūmais ir viešinčių Anglijos monarchų rezidencija, ir iki 1922 metų buvo britų valdžios rezidencija ir simbolis.

Dublino pilies adresas, darbo laikas

Dame Street, Dublin 2
Darbo laikas:
10-17 pirmadieniais - penktadieniais;
14.00 - 17.00 šeštadieniais ir sekmadieniais

Chester Beatty biblioteka

Alfred Chester Beatty Chester Beatty biblioteka ir galerija yra įsikūrusi Dublino pilies sode. Bibliotekos kolekcijos yra išdėstytos dviejose nuolatinėse parodose: "Sakralinis menas" ir "Meninės tradicijos". "Sakralinis menas" demonstruoja krikčionybės, islamo, budizmo, konfucianizmo, daoizmo, sikhizmo ir džainizmo šventus tekstus, rankraščius ir paveikslus. Verta pamatyti ant papiruso rašytą bibliją, korano rankraščius, budizmo knygas. "Meninės tradicijos" galerija yra skirta menui ant popieriaus, spausdinimo technikoms, rišimo, popieriaus gamybos technikai, miniatūrų tapymui. Eksponuojama turtinga rankraščių, retų spaundintų knygų, Rytų Azijos dekoratyvinių menų kolekcijos. Įėjimas nemokamas.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.