Langas.net Logo

Mokesčiai ir lengvatos

[ Airija -> Darbas -> Mokesčiai ir lengvatos ] [ Komentuoti ]
Jūs esate senoje Airijos skyriaus versijoje. Airijos skyrius perkeliamas į naują sistemą, galimi laikini nesklandumai. Naujoji versija - čia: www.langas.net/tp/airija

Mokesčių lengvata turintiems vaiką

Tie kas turi vaiku ir sutuoktinis nedirba arba gauna labai mazai pajamu (iki 4000/metus), gali gauti mokesciu lengvata (be egzistuojanciu susituokusiu zmoniu, samdomo darbuotojo, nuomos lengvatu). Vadinasi Home Carer's allowance.
Dar reikia, kad vaikas gautu Child benefit, jei ne, tai negausi.
Siaip viskas paprasta, mokesciu tarnyboj uzpildai prasyma ir viskas. Si lengvata ivesta tik 2001, todel dar nelabai daug kas zino, o ta lengvata visgi pinigai - ~65EUR / menesi.

Pašalpos susijusios su vaikų gimdymu

Būsto nuomos lengvata

Jeigu jūs nuomojatės būstą, tai galite prašyti mokesčių lengvatos dėl būsto nuomos. Ši lengvata nėra didelė ir skiriasi priklausomai nuo amžiaus ir šeimyninės padėties (250 - 1000 eurų per metus).
Instrukcijos
(paruošė tamsos kunigaikštis):
Reikia paskambinti arba nueiti į mokesčių inspekciją ir pasakyti, kad tau priklauso "tax credits for the rent paid". Esmė, kad reikia užpildyti tam tikrą formą, kurioje reikia nurodyti nuomotojo PRSI numerį ir adresą. Kartais nuomotojai nenori to daryti, t.y. jie nori nuslėpti pajamas, tuomet gauti tax credit'ų nepavyks. Mažiausia tikimybė, kad mokesčių inspekcija pareikalaus parodyti sutartį, tai užfiksuota įstatyme, bet neteko girdėti, kad kieno nors butu prase. Stai ir viskas.

Dėl mokesčių atgavimo visam laikui išvykstant iš Airijos

Išvažiuojant iš Airijos, jūs galite atgauti dalį sumokėto pajamų mokesčio ir dalį PRSI mokesčių. Kandagi platesnės informacijos apie tai beveik neradau, tai pateikiu tik nuorodą į įmonės padedančios atgauti mokesčius išvykstant iš Airijos svetainę. Taip pat mano supratimu jie turi filialą ir Kaune, Lietuvoje.

į pirmą puslapį

teisines pastabos

Top 100

Created with Qixite

RSS

puslapio pradžia

Siūlymus, pastabas, klausimus siųskite adresu:
Visa šiuose Airijos skyriaus puslapiuose pateikta informacija yra svetainės www.langas.net/airija autoriaus nuosavybė. Informaciją galima platinti tik su sąlyga, jog tai daroma nemokamai. Visais kitais atvejais turite gauti mūsų leidimą platinti šią informaciją.